بسته بندی اثاثیه

تمامی اسباب و اثاثیه با وسایل مخصوص به خود بسته بندی می شوند تا هیچ آسیبی به وسایل مورد نظر نرسد. لوازم و ظروف شکستنی ابتدا با استفاده از ضربه گیر های مخصوص بسته بندی می شوند و سپس در کارتن های محکم و چند لایه قرار داده می شوند.

بسته بندی مبلمان، تلویزیون، یخچال و سایر اسباب و اثاثیه نیز به همین ترتیب و با استفاده از کارتن های مخصوص و همچنین ضربه گیر انجام می شود. بسته بندی لباس ها نیز با استفاده از کارتن های رگال دار انجام می شود و تمامی البسه به درستی و به شیوه استاندارد بسته بندی می شوند

 

بسته بندی لوازم گران قیمت نظیر پیانو و سایر اسباب و اثاثیه حساس نیز با دقت بالا انجام می شود.

اگر می خواهید یک اسباب کشی آسان و ارزان که تمامی اصول بسته بندی و حمل اثاثیه در آن رعایت شود را تجربه کنید همین حالا با ما تماس بگیرید. هیژابار به شما این تضمین را می دهد که باربری و اسباب کشی شما به راحتی و در کوتاه ترین زمان ممکن و در آرامش انجام می شود. ضمن اینکه تعرفه باربری و بسته بندی اثاثیه در شرکت هیزابار طبق تعرفه اتحادیه باربری بوده و هیچ هزینه اضافی از شما عزیزان دریافت نمی شود.

روش صحیح بسته بندی

در بسته بندی اثاثیه منزل با استفاده از تمامی لوازمی که گفته شد، نیاز به استفاده درست و اصولی از این وسایل برای بسته بندی اثاثیه است. نکات بسته بندی صحیح اثاثیه را در ادامه بررسی می­کنیم.

در استفاده از کارتن ها جهت بسته بندی اثاثیه، در انتخاب سایز کارتن برای بسته بندی هر وسیله ای به سایز آن وسیله نیز دقت داشته باشید. کارتن ها را خیلی سنگین نکنید. با سنگین کردن بیش از حد کارتن ها احتمال باز شدن قسمت انتهایی کارتن و آسیب وارد شدن به اثاثیه درون آن ها وجود دارد. ظروف شکستنی مانند بشقاب ها و یا لیوان های چینی و کریستال را قبل از قرار دادن در داخل کارتن ها بصورت جدا جدا با روزنامه، دستمال پارچه ای و یا نایلون های حبابدار بپیجید و سپس آن ها را داخل کارتن قرار دهید. سعی کنید کارتن ها را به طور کامل پر کنید، اگر قسمتی از کارتن خالی باشد در زمان چیدن کارتن ها روی هم ممکن قسمت خالی کارتن دفرمه شود و نظم چیدمان کارتن ها به هم خورده و خسارت به لوازم منزل وارد شود. محکم کردن کارتن ها با چسب را هم فراموش نکنید. از چسب هم در انتها و هم بر روی در کارتن ها استفاده کنید.

در استفاده از سلفون در زمان جابجایی و اسباب کشی دست و دلباز باشید. خوب است اگر بتوانید تمامی اسباب و اثاثیه خود را سلفون پیچ کنید. سلفون هم به عنوان یک ضربه گیر عمل کرده و هم مانع از کثیف شدن لوازم منزل شما در طول اسباب کشی می­شود.

بسته بندی اثاثیه منزل را با بسته بندی لوازم کوچکتر و کم کاربردتر شروع کنید و بعد از آن به سراغ لوازم اصلی و بزرگتر بروید. از بسته بندی محتوای داخل کابینت ها و کمد ها شروع کنید.

شعبه شمال تهرانشعبه غرب تهرانشعبه مرکز تهرانباربری شرق تهران