رسالت

اگر قصد اسباب کشی دارید، باید پیدا کردن یک شرکت باربری خوب که هم از لحاظ کاری قابل اعتماد و هم از نظر قیمتی مقرون به صرفه باشند را در اولویت قرار دهید.
باربری رسالت هیژابار که در خیابان باربری رسالت تهران قرار دارد یکی از مناطقی است که زیر نظر شرکت معتبر باربری هیژابار فعالیت می کند. اتوبار رسالت هیژابار با داشتن مجوز معتبر از اتحادیه باربران تهران به حمل و نقل اسباب و اثاثیه منازل، دفاتر و شرکت ها می پردازد، همچنین با صدور بیمه نامه معتبر، سلامت اسباب و اثاثیه شما را در طول باربری تضمین می کند.
اتوبار رسالت هیژابار که از سالها قبل شروع به فعالیت کرده است، با ارائه خدمات کامل باربری، تکمیل کادر کار آزموده، قیمت مناسب و اخلاق مشتری مداری، سابقه درخشانی در پرونده کاری خود ثبت کرده است.
باربری رسالت هیژابار با مدیریت حرفه ای خود و کارشناسان خبره ای که دارد، به صورت 24 ساعته آماده پاسخگویی به مشتریان خود می باشد. همچنین با تیم کار بلد و متبحری که دارد با انجام صفر تا صد اسباب کشی، لذت شیرین یک اسباب کشی راحت و بدون دغدغه و استرس را به شما هدیه می کند.

خدمات باربری هیژابار

خدمات ارائه شده در باربری رسالت هیژابار را به صورت جامع و کامل در این قسمت شرح داده ایم، بعد از مطالعه و بررسی دقیق، در صورت نیاز میتوانید با ما تماس گرفته تا ما تیم مجرب و آموزش دیده خود را در سریع ترین زمان اعزام کنیم.

 • اعزام کارگران آقا و خانم جهت بسته بندی اسباب و اثاثیه
 • بسته بندی تخصصی اسباب و اثاثیه با نوین ترین تجهیزات روز دنیا
 • حمل و نقل اسباب و اثاثیه بدون هیچگونه آسیب و صدمه ای
 • صدور بیمه نامه معتبر برای اسباب و اثاثیه شما برای جلوگیری از خسارت های احتمالی
 • تحویل و چیدمان اسباب و اثاثیه در مقصد

خدمات بسته بندی هیژابار

ابتدایی ترین و مهمترین مرحله برای یک اسباب کشی خوب، بسته بندی اصولی و تخصصی اثاثیه می باشد. بسته بندی اسباب و اثاثیه، به ویژه لوازم آشپز خانه و اثاثیه شکستنی، نیاز به دقت و مهارت بالایی دارد.
باربری رسالت هیژابار با حساسیت بالا، با استخدام و اعزام تیمی کاربلد و زبده در امر بسته بندی شمارا از جهت بسته بندی اثاثیه آسوده خاطر کرده است.
شاید به نظر بیاید که استفاده از کارگران و ابزار و وسایل بسته بندی شرکتی هزینه اضافی باشد، ولی با بسته بندی اصولی و تخصصی، سلامت اسباب و اثاثیه شما تضمین شده و در هنگام حمل و نقل هیچ صدمه ای متوجه اثاثیه نمی شود که در صورت صدمه دیدن خسارت وارد شده به مراتب هزینه بیشتری نسبت به هزینه بسته بندی در پی دارد.
باربری هیژابار با تجهیزات کامل بسته بندی، اعم از: کارتن های محکم سه و پنج لایه، کارتن های رگال دار مخصوص لباس های رسمی زنانه و مردانه، کارتن های مخصوص حمل رخت خواب، بابل رپ و استرج رپ (به منظور حفاظت از اسباب و اثاثیه)، چسب پهن، لیبل برای راحتی پیدا کردن سریع لوازم بسته بندی شده، به بسته بندی اسباب و اثاثیه شما می پردازد.
شاید به ظاهر بسته بندی کار راحت و آسانی باشد ولی یک بسته بندی اصولی از عهده ی هرکسی بر نمیاید، تنها افراد کار بلد و با تجربه ای از عهده این کار بر می آیند و این کار را به صورتی انجام میدهند که لوازم و اثاثیه در طول حمل و نقل و باربری کوچکترین آسیبی نبینند، گم نشوند و مهمتر از همه زمان طولانی صرف این کار نشوند و در سریع ترین زمان ممکن، مطابق برنامه جل بجا شوند.

تعرفه باربری هیژابار

باربری رسالت با اطلاعاتی که از شما میگیرند و بررسی مواردی از قبیل:

 1. تعداد طبقات مبدا و مقصد
 2. مسافت بین مبدا و مقصد
 3. تعداد ماشین های مورد نیاز
 4. تعداد کارگران اعزام شده
 5. مقدار وسایل استفاده شده برای بسته بندی اسباب و اثاثیه
 6. تعداد وسایل حجیم و سنگین از قبیل: پیانو، یخچال های ساید بای ساید، تردمیل، گاوصندوق و … که به صورت جداگانه محاسبه می شوند.

طبق تعرفه مصوب اتحادیه باربران، هزینه باربری و اسباب کشی شما را برآورده و به اطلاع شما عزیزان می رساند.

شعبه شمال تهرانشعبه غرب تهرانشعبه مرکز تهرانباربری شرق تهران